FAMILY KITCHEN – Front Furniture
Front Furniture Family Kitchen
Tworzenie i kreowanie przestrzeni w kuchni nie jest łatwe, ponieważ kuchnia należy do centrum naszego rodzinnego życia. Musi być funkcjonalna i elegancja, a jednocześnie nowoczesna i zawierać elementy klasyczne. Nie było łatwo znaleźć pomysł na połączenie wszystkich tych cech ale udało się. Nasi projektanci stworzyli kuchnię nadającą się do każdego wnętrza: małego mieszkania, czy dużego domu czy loftu.

Obecnie kuchnia to nie tylko miejsce przygotowywania posiłków. To miejsce gdzie odbywają są codzienne rodzinne spotkania przy śniadaniu lub kawie, tu także odbywają się mnie i bardziej poważne rozmowy. kolekcja mebli Familly pozwala na harmonijne połączenie salonu z jadalnią i kuchnią tworząc niepowtarzalną otwartą przestrzeń.

Odpowiednio dobrana stylistyka potrafi nawet z małego pomieszczenia stworzyć przestronną i przytulną przestrzeń. Meble kuchenne z kolekcji Familly gwarantują, że to nie Ty będziesz musiała dopasować się do przestrzeni, to ona dopasuje się do Ciebie. Zapomnij o przeciętności, dopasuj stół, zamów krzesła i ciesz się swoją nową kuchnią.

Naszym priorytetem jest jakość, dlatego meble kuchenne tworzymy zwysokiej jakości materiałów dbając o szczegóły i funkcjonalność. Minimalizm jaki został zastosowany podkreśla ich styl. Kolorystyka pozwala na odważne i subtelne dodatki w zależności od preferencji klienta.

Zestawy mebli kuchennych


Kuchnia Bella

płyta laminowana

ZOBACZ
Kuchnia Elisabeth

płyta laminowana

ZOBACZ
polski