O FIRMIE – Front Furniture

FRONT FURNITURE


Front Furniture to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w zakresie produkcji mebli.

Nowoczesny design, funkcjonalność oraz jakość to cechy jakie wyróżniają nas na tle konkurencji. Nasze meble produkujemy ze starannie wyselekcjonowanych i bezpiecznych materiałów. Wszystkie kolekcje zostały stworzone przez naszych designerów z myślą o nowoczesnych i eleganckich wnętrzach. Design dostosowany jest do zmieniających się trendów oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Każdego dnia pracujemy nad udoskonaleniem naszych produktów. Nowoczesny park maszynowy, dbałość o szczegóły, wyspecjalizowana kadra i zaplecze magazynowe pozwala nam zapewnić wysoką jakość obsługi klienta. Pracujemy z myślą że tworzymy coś więcej niż tylko meble. Tworzymy niepowtarzalny klimat i kierujemy przestrzeń, spełniamy oczekiwania i marzenia. myślimy o przyszłości, stawiamy na innowacyjność i rozwój. Podążamy za trendami, obserwujemy zmieniające się tendencje w modzie i preferencje klientów. Bierzemy czynny udział w najbardziej prestiżowych targach meblarskich w Europie. każdego roku zwiększamy nasze możliwości produkcyjne, wprowadzamy nowe gamy produktów poszerzając obszar sprzedaży. Produkty naszej firmy obecnie są sprzedawane w wielu krajach Europy i nie tylko.

Pamiętamy również jaką role meble pełnią w najbliższym otoczeniu. Urządzenie pierwszego mieszkania, domu lub wykreowanie nowej przestrzeni, to dla nas niezapomniane wspomnienia i radość z tworzenia, a to wszystko z myślą o naszych obecnych i przyszłych klientach.
Front Furniture
innowacyjnosc
Innowacyjność
rozwoj
Rozwój
wyznaczanie-nowych-trendow
Wyznaczanie nowych trendów
sklep-internetowy
Sklep internetowy
fabryka
Własna linia produkcyjna

polski